ÜÇ PUANI ÖZLEMİŞTİK
 
  ÜÇ PUANI ÖZLEMİŞTİK   

YILMADILAR, UMUTLARI SÜRÜYOR
Sezona büyük aksiliklerle başladılar. Transfer yasağı nedeniyle kadrosunu takviye edemediler. Sloven futbolcu Luka Zinko`nun bonservis ücreti nedeniyle üç puanları silindi. Kadrosu gençti, tecrübesizdi. Yaşanan maddi kriz ve takıma sahip çıkılmaması herkesin umutlarını tüketmişti. Sadece birilerinin umudu vardı: Sahada mücadele eden futbolcuların.


İYİ ÇALIŞMANIN MEYVESİ 
Sezonun ikinci yarısında ilk maçında Emrespor`u konuk etti Kocaelispor. İlk 25 dakikada 2-0 geriye düşmüştü yeşil siyahlılar. İkinci yarıda var güçleriyle mücadele ettiler ve muhteşem bir geri dönüşle bir puanı hanelerine yazdırmayı başardılar. Ardından hatırlamak istemediğimiz İzmir deplasmanı ve farkılı Altınordu mağlubiyeti. Yine yılmadılar ve hafta içinde bu maça çok iyi çalıştılar. 


ÜÇ PUAN MUTLULUĞU
O gün geldi çattı. Kentlisi, lider Darıca Gençlerbirliği ile İsmetpaşa`nın çimlerinde puan mücadelesine çıktılar. Bülen Baturman`ın taktik anlayışı, sahadaki 11 gencin mücadelesi ve hırsı, büyük bir bölümü boş olsa da İsmetpaşa Stadyumu`nu dolduran Kocaelispor sevdalıları maç sonunda hasret kalınan üç puanın mutluluğunu doyasıya yaşadı.

 
Okunma :2653