KOCAELİSPOR SOĞUK VE RÜZGARA KARŞI ÇALIŞTI
 
  KOCAELİSPOR SOĞUK VE RÜZGARA KARŞI ÇALIŞTI   

ÇALŞMALAR SÜRÜYOR
Spor Toto 3.Lig 3. Grupta kümede kalmak isteyen ve ikinci yarı hazırlıklarını Derince Belediye Başkanı Aziz Alemdar`ın desteğiyle Antalya Side Emirhan Otel`de sürdüren Kocaelispor`da futbolcuları forma kapma heyecanı sardı. Sabah fitnes salonunda çalışan yeşil siyahlılar, öğleden sonra ise Bahri Kurt Stadı`nda teknik direktör Bülent Baturman nezaretinde yaklaşık 90 dakika süren antrenmanla çalışmalarını sürdürdü. Soğuk havaya rağmen futbolcuların mücadelesi teknik heyeti memnun etti. Antrenmanda futbolcular düz koşu sonrasında yaklaşık 30 dakika boyunca elle top kapma mücadelesi yaptı. Bu çalışma sonrasında 15 dakika ısınma hareketleri yapan futbolcular, iki gruba ayrılarak 45 dakikalık çift kale maçı yaptı. Maçı dikkatle takip eden Baturman, oyunu durdurarak sık sık futbolculara ikazlarda bulundu. 
 

GÜNDE ÇİFT ANTRENMAN 
Lige sabah ve akşam yaptığı çift antrenmanla hazırlanana Kocaelispor`da bazı futbolcuların hırslı olması dikkat çekiyor. Antrenmanları Kocaelispor Kulüp Başkanı Orhan Görsen, yönetim kurulu üyesi ve kafile başkanı Eyüp Çakal`da takip ederken ikili futbolcularla yakından ilgileniyor. Kocaelispor önceki gün yaptığı ilk hazırlık maçında Antalya Evrenseki`ye 3-0 yenilsede oynanan futbol göz doldurdu. Kocaelispor, sabah teknik direktör Bülent Baturman, yardımcı antrenörler Veli Akbaş ve Rüstem İsmailoğlu nezaretinde bir çalışma yaptı. Düz koşuyla başlayan çalışma ısınma hareketleriyle devam etti. Ardından futbolcular kondisyoner Necip Koçal nezaretinde iki ayrı grup halinde serbest tempolu düz koşu yaptı. Kaleciler Rıza Altıntaş, Samet Han ve Buğra Bilgin, kaleci antrenörü Rüstem İsmailoğlu nezaretinde çalıştı.
 

HAZIRLIK MAÇLARI BELLİ OLUYOR
Kocaelispor`da sakatlığı bulunan Okan Erdem ve Yaser Çakır antrenmanları düz koşu yaparak tamamladı.  Öğleden sonra yapılan idmanda iki gruba ayrılan futbolcular, çift kale maçta karşı karşıya geldi. Sarı takım ile mavi takımın kıran kırana mücadelesi izleyenleri gelecek adına umutlandırdı. Futbolcuların hırsı ve forma kapma mücadelesi  teknik heyetin yüzünü güldürdü. Bu arada Kocaelispor`un kamp boyunca yapacağı hazırlık maçları programı da belli olmaya başladı. Kocaelispor ikinci hazırlık maçını bugün saat 15.00`de Hollanda 3. Lig takımlarından Amsterdam FC AEK ile yapacak. Temsilcimiz üçüncü hazırlık maçında 12 Ocak Çarşamba günü saat 14.30`da Kahramanmaraşspor ile karşılaşacak. 
 

ANTALYA`YA ÜS KURDULAR
Derince Belediye Başkanı Aziz Alemdar, Kocaelispor ve Derince Belediyespor kafilesiyle yakından ilgilenip sorunlarını çözüyor. Kocaelispor ve Derince Belediyespor Emirhan Otel`de konaklarken, U-19, U-20 ve U-21 bölge karmaları ile birlikte kalıyor. Gebzespor ise Xante Resort Otel`de konaklıyor. Alemdar, Derdinceli iş adamlarından Çavuşoğlu Petrol`ün sahibi Şahin Çavuşoğlu, Kocelispor Kulüp Başkanı Orhan Görsen, yöneticiler Yavuz Kocabey, Eyüp Çakal, Bülent Baturman, Derince Belediyespor Teknik Direktörü Osman Çakır, Beşiktaş teknik patronu Samet Aybaba ile birlikte İstanbul U-19-Ankara U-19 ve AdanaU-20-Diyarbakır U-20 karmaları arasında oynanan maçı takip etti. 
 

ÇİFT KALE MAÇI
SARI TAKIM: 1
MAVİ TAKIM:1
HAKEM: Veli Akbaş 
SARI TAKIM:  Rıza , Koray , Bartu , Korhan , Ebubekir ,  Sergen , Sercan , Sefa ,  Emre Akgün , Melih , Ahmet Kaçar , Doğan ,
MAVİ TAKIM:Samet , Serhat , Metehan , Osman , Berkant , Yolcu , Barış, Alper, Aykut Öngel, Birkan, Emre Kurtoğlu
GOLLER: Alper (Dk. 23), Doğan (Dk. 39)
Okunma :2972