Tribünler dolsun
 
  Tribünler dolsun   

Kocaelispor yönetim kurulu adına basın toplantısı düzenleyen Abdülkadir Yılmaz, Elazığ Belediyespor’la oynanacak karşılaşma öncesinde kente çağrıda bulunarak herkesi bu maça beklediklerini açıkladı.

Kocaelispor basın sözcüsü Abdülkadir Yılmaz basın toplantısını Fuar içinde bulanan kulüp binasında düzenledi. Abdülkadir Yılmaz kısa olarak Diyarbakır deplasmanını değerlendirirken, Kocaeli’ne çağrıda bulunarak hafta sonunda oynanacak Elazığ Belediyespor maçına herkesi beklediklerini açıkladı. Yılmaz ayrıca saha içi reklam panoları için gerekli çalışmalarını yaptıklarını belirtti. 
 
HERKESİ MAÇA BEKLİYORUZ
DİYARBAKIR deplasmanı sonrasında puana razı olduklarını açıklayan Kocaelispor basın sözcüsü Abdülkadir Yılmaz dün İlçe Belediye Başkanları ve Vali Ercan Topaca’yı Elazığ Belediyespor maçına davet ettiklerini açıkladı. Bütünleşme adına bu haftaya çok önem verdiklerini belirten Abdülkadir Yılmaz basın toplantısında Beşiktaş karşısında 3 -1 mağlup olan Kocaelispor A2 takımının bu sezon hedefinin A takıma oyuncu desteği sağlamak olduğunu belirtirken, önümüzdeki sezon hedefin daha yüksek olacağını söyledi. 
 
REKLAM ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR 
İSMETPAŞA Stadı içinde 40 reklam panosu bulunduğunu belirten Abdülkadir Yılmaz bunlardan 21 tanesinin kiralandığını ve 19 tanesinin boş olduğunu hatırlatırken, reklam panosunun sezonluk bedelinin 2.000 TL olduğunu açıkladı. Yılmaz ayrıca forma reklamı için görüşülen Diler Demir Çelik Endüstri  ve Ticaret A.Ş. Genel İdare Müdürü Turgay Ener’in  forma reklamı olarak değil,  maddi konuda destek olabileceklerini söylediğini ifade etti.
 Okunma :2730