Ziraat Türkiye Kupası 2. Tur programı açıklandı
 
  Ziraat Türkiye Kupası 2. Tur programı açıklandı   

03.10.2012 Çarşamba

KOCAELİSPOR

KARŞIYAKA

İSMETPAŞA

14:30

 

 

tüm liste şu şekilde :


ZİRAAT TÜRKİYE KUPASI 2. TUR MÜSABAKALARI

25.09.2012 Salı

NİĞDE BELEDİYESPOR

BEŞİKTAŞ A.Ş.

NİĞDE 5 ŞUBAT

14:30

DERSİMSPOR

GENÇLERBİRLİĞİ

SAKARYA ATATÜRK (SEYİRCİSİZ)

18:00

26.09.2012 Çarşamba

ORHANGAZİSPOR

İSTANBUL BBSK

ORHANGAZİ İLÇE

14:30

İSTANBULSPOR A.Ş.

KASIMPAŞA A.Ş.

BAHÇELİEVLER İL ÖZEL İDARE

14:30

MKE ANKARAGÜCÜ

IĞDIR ÜNİVERSİTESİ SPOR

ANKARA 19 MAYIS

14:30

ÜMRANİYESPOR

KAYSERİ ERCİYESSPOR

ÜMRANİYE BELEDİYE

14:30

ÇORUM BELEDİYESPOR

ADANA DEMİRSPOR

DR TURHAN KILIÇÇIOĞLU

14:30

SAMSUNSPOR

SİVAS 4 EYLÜL BELEDİYESPOR

SAMSUN 19 MAYIS

14:30

PATNOS GENÇLİKSPOR

KARTALSPOR

PATNOS İLÇE STADI

14:30

TORKU KONYASPOR

KIRIKHANSPOR

KONYA BŞ BLD. ATATÜRK

14:30

AKHİSAR BELEDİYESPOR

AYDINSPOR 1923

AKHİSAR BELEDİYE

15:30

KDÇ KARABÜKSPOR

GÜMÜŞHANESPOR

DR NECMETTİN ŞEYHOĞLU

18:00

MEDICAL PARK ANTALYASPOR

MENEMEN BELEDİYESPOR

AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ

20:30

GAZİANTEPSPOR

EMRESPOR

KAMİL OCAK

20:30

27.09.2012 Perşembe

ANKARA DEMİRSPOR

SANICA BORU ELAZIĞSPOR

CEBECİ İNÖNÜ

14:30

DENİZLİSPOR

DARDANELSPOR A.Ş.

DOĞAN SEYFİ ATLI

14:30

BANDIRMASPOR

KİLİMLİ BELEDİYESPOR

BANDIRMA 17 EYLÜL

14:30

BALIKESİRSPOR

İSKENDERUNSPOR 1967

BALIKESİR ATATÜRK

14:30

MUĞLASPOR

TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR

MUĞLA ATATÜRK

14:30

FETHİYESPOR

CİZRE BASRASPOR

FETHİYE İLÇE

14:30

TURGUTLUSPOR

BELEDİYE BİNGÖLSPOR

TURGUTLU 7 EYLÜL

14:30

ARSİNSPOR

BUCASPOR

ARSİN İLÇE

14:30

BOLUSPOR

YİMPAŞ YOZGATSPOR A.Ş.

BOLU ATATÜRK

14:30

MANİSASPOR

KAYSERİ ŞEKERSPOR

MANİSA 19 MAYIS

14:30

KARAMAN BELEDİYESPOR

BOZÜYÜKSPOR

KARAMAN KEMAL KAYNAŞ

14:30

GAZİANTEP BŞ BLD. SPOR

KEÇİÖRENGÜCÜ

KAMİL OCAK

14:30

DARICA GENÇLERBİRLİĞİ

KIRKLARELİSPOR

DARICA İLÇE

14:30

BATMAN PETROLSPOR

KÖRFEZ FUTBOL KULÜBÜ

BATMAN 16 MAYIS (SEYİRCİSİZ)

14:30

KIZILCAHAMAMSPOR A.Ş.

KÜTAHYASPOR

KIZILCAHAMAM İLÇE

14:30

TEPECİKSPOR A.Ş.

BEYLERBEYİSPOR

ESENYURT NECMİ KADIOĞLU

14:30

POLATLI BUGSAŞSPOR

SİLİVRİSPOR

POLATLI İLÇE

14:30

UŞAK BELEDİYESPOR

DENİZLİ BELEDİYESPOR

UŞAK 1 EYLÜL

14:30

KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.

SAKARYASPOR A.Ş.

12 ŞUBAT

14:30

ALANYASPOR

YENİ MALATYASPOR

ALANYA OBA

14:30

TOKATSPOR

HATAYSPOR

TOKAT GAZİOSMANPAŞA

14:30

ANADOLU SELÇUKLUSPOR

PENDİKSPOR

KONYA BŞ BLD. ATATÜRK

14:30

İSKENDERUN DÇ SPOR

OFSPOR

İSKENDERUN 5 TEMMUZ

14:30

EYÜPSPOR

ÜNYESPOR

EYÜP STADI

14:30

İNEGÖLSPOR

GİRESUNSPOR

İNEGÖL İLÇE

14:30

TARSUS İDMANYURDU

SARIYER

BURHANETTİN KOCAMAZ

14:30

ÇAMLIDERE ŞEKERSPOR A.Ş.

İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR

BAĞLUM BELEDİYE STADI

14:30

GAZİOSMANPAŞA

BAYRAMPAŞA

İSTANBUL GAZİOSMANPAŞA

14:30

ÇANKIRISPOR

NAZİLLİ BELEDİYESPOR

ÇANKIRI ATATÜRK

14:30

TRABZON KANUNİ FK

SİVASSPOR

AHMET SUAT ÖZYAZICI

14:30

GÖZTEPE A.Ş.

GÖLCÜKSPOR

İZMİR ATATÜRK

18:00

ADANASPOR A.Ş.

ERZURUM BŞ BLD. SPOR

ADANA 5 OCAK

18:00

MERSİN İDMANYURDU

SİİRTSPOR

TEVFİK SIRRI GÜR

20:30

02.10.2012 Salı

KASTAMONUSPOR

ORDUSPOR

KASTAMONU GAZİ

14:30

DİYARBAKIR BŞ. BLD. SPOR

ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.

SEYRANTEPE SPOR KOMP. DİSKİ SPOR TES.

14:30

03.10.2012 Çarşamba

KOCAELİSPOR

KARŞIYAKA

İSMETPAŞA

14:30

SANCAKTEPE BELEDİYESPOR

KAYSERİSPOR

SANCAKTEPE BLD. HAKAN ŞÜKÜR

14:30

04.10.2012 Perşembe

TEKİROVA BELEDİYESPOR

ALTAY

DR. FEHMİ ÖNCEL

14:30

1461 TRABZON

BELEDİYE VANSPOR

HÜSEYİN AVNİ AKER

14:30





 

 




Okunma :1820