İSYAN GİBİ YÜRÜYÜŞ
 
  İSYAN GİBİ YÜRÜYÜŞ   

KATILIM YÜKSEKTİ
Kocaelispor yönetim kurulunun organize ettiği ve İzmit`te tekrar Kocaelispor`un sesinin duyurulmasının amaçlandığı yürüyüş, büyük bir katılımla gerçekleşti. Yaklaşık 1500 Kocaelispor taraftarı, Merkez Bankası önünde buluştu. Merkez Bankası`ndan başlayan yürüyüş, “İzmit uyuma takımına sahip çık” tezahüratlarıyla Anıt Park`a kadar sürdü. Yürüyüş yolunda yürüyen guruba İzmitli esnaflar ve vatandaşlar alkışlarıyla destek verdi, İzmit Kocaelispor`u az da olsa hatırladı.
 

KİMLER YOKTU Kİ?
Adeta isyan yürüyüşü niteliği taşıyan organizasyona, siyasette yoğun ilgi gösterdi. İzmit Belediye başkanı Nevzat Doğan, CHP Milletvekili Haydar Akar, eski milletvekili Hikmet Erenkaya, Kocaelisporlu eski futbolcular, Kocaelispor`un eski başkanları ve yönetimi yürüyüşe büyük ilgi gösterdi. Kocaelispor`un tüm branş futbolcularının yanı sıra teknik heyet ve mevcut yönetim kurulu yürüyüşe tam kadro katıldı. Kocaelispor, uzun sürenin ardından büyük bir organizasyon yaptı.
 

TİŞÖRTLER İLGİ GÖRDÜ
Kocaelispor yönetiminin 5 bin adet bastırdığı ve daha sonraki etaplarla birlikte 41 bin adet satmayı planladığı “Vefa” tişörtler büyük ilgi gördü. Neredeyse yürüyüşe gelen herkesin üzerinde beyaz “Vefa” tişörtler vardı. Yürüyüşe katılan milletvekilleri ve protokol mensupları da “Vefa” tişörtleri giydi. Merkez Bankası önünde toplanan yüzlerce Kocaelisporlu, üzerilerinde “Vefa” tişörtleri ile birlikte İzmit`i Kocaelispor sesleriyle inletti. Yürüyüş, Anıt Park`a kadar devam etti. 
 Okunma :2306