"Çalışmalarımızı yükseltiyoruz"
 
  "Çalışmalarımızı yükseltiyoruz"   

Spor Toto 3. Lig ekiplerinden Kocaelispor, yeni sezon hazırlıklarını Kartepe'de sürdürüyor.

Kartepe'de, teknik direktör Bülent Baturman gözetiminde yeni sezon çalışmalarını sürdüren yeşil-siyahlı ekip, gerçekleştirdiği antrenmanda, düz koşu ve fiziksel çalışmalarının ardından kondisyon ve taktik çalışma yaptı.

Baturman, yeni sezon hazırlıklarına kendi tesislerindeki çalışmayla başladıklarını ifade ederek, bu kampta futbolcuların kondisyon kapasitelerini arttırmayı hedeflediklerini belirtti.

Kampta, aynı zamanda ligde oynayacakları taktiksel anlayışı futbolcularla çalıştıklarını dile getiren Baturman, kampın onuncu gününde hazırlık maçı yapacaklarını ifade ederek, maçlarda tespit ettikleri eksiklikler üzerine çalışmaları şekillendireceklerini söyledi.

Baturman, takımın geçen sezona göre daha iyi durumda olduğunu vurgulayarak, ''Transfer anlamında anlaşılamayan iki futbolcumuz var. Bunların ikisi de forvet oyuncusu ve geçen sezon ilk 11'de oynayan futbolculardı. Bunların takıma katılması durumunda forvette iyi konuma geleceğiz. Takımın performansını, hem güç hem de taktiksel anlamdaki çalışmalarla yavaş yavaş yükseltiyoruz. Bu yıl, ilk olarak ligde tutunmak, daha sonra ulaşabileceğimiz en iyi konumda yer almak istiyoruz'' ifadesini kullandı.

3. Lig'de güçlü takımların bulunduğu bir grupta yer aldıklarını belirten Baturman, eksik oyuncuların takıma katılması halinde ligde forvet oyuncusu anlamında sıkıntı yaşamayacaklarını dile getirdi.

Kaynak: Ntvspor.net
Okunma :2288