Vali : Kocaelispor bu kentin herşeyi
 
  Vali : Kocaelispor bu kentin herşeyi   

VALİ GALİBİYET İSTİYOR
Bugün deplasmanda Pursaklarspor ile karşılaşacak olan Kocaelispor`a, bu zorlu maç öncesi Kocaeli Valisi Ercan Topaca moral verdi. KEV Sefa Sirmen Tesisleri`nde düzenlenen yemekte futbolcular ve yönetim kurulu ile bir araya gelen Vali Topaca, yeşil siyahlı futbolcularla yemek yedi. Pursaklar maçı öncesi takıma moral veren ve maddi konularla ilgili açıklamalarda yapan Topaca, Pursaklar maçından galibiyet istediğini üstüne basa basa söylediFUTBOLCULAR MORAL BULDU
Kocaeli Valisi Ercan Topaca`nın tesislerde düzenlenen yemeğe katılması ve samimi konuşmaları, yeşil siyahlı futbolcular üzerinde adeta doping etkisi yarattı. Vali Topaca`nın gelişiyle moralleri yerine gelen futbolcular, esprili ve neşeli bir akşam geçirmiş oldu. Tesislerde düzenlenen yemeğe tüm futbolcular ve yönetim kurulu tam kadro katılırken, Vali Topaca`nın dışında Vali Yardımcısı Ali Sözen ve G.S.İ.M Kenan Malkoç katıldı


KOCAELİSPOR BU KENTİNDİR
Kocaeli Valisi Ercan Topaca, düzenlenen yemekte şu açıklamaları yaptı. “Kocaelispor, bu kentin değeridir, bu kentin sosyal aktivitesidir, bu kentin her şeyidir. Kocaelispor yenilirse, ben dahil tüm resmi kurumlar ve halk üzülür, kazanırsa herkes sevinir. Sanmayın ki kimse Kocaelispor`u umursamıyor. Ancak şu anda Kocaelispor`un üzerine bir karabulut çöktüğünü görüyorum. Eminim ki bu karabulutlar, herkesin takıma sahip çıktığı zaman dağılacaktır.


BURADA RESMİ BİR YÖNETİM VAR

Biliyorsunuz ki kayyumdan sonra Kocaelispor`un başına, bu işleri bilen, akıllı, tecrübeli ve birçok kesimin güvendiği bir yönetim gelmiştir. Bu yönetim, Kocaelispor`u başarıdan başarıya koşturma hedefinde olan bir yönetimdir. Ben de kongreden önce bu yönetimi aday olması için teşvik ettim. Bu takımı iyi yerlere getirelim dedim. Benim Rafet Kırgız ve yönetimine güvenim sonsuz. Eminim ki benim de yardımlarımla güzel işler yapacağız.


YÖNETİME KİMSE ETKİ EDEMEZ

Kocaelispor yönetim kurulu, resmi bir oluşumdur. Yönetim kurulu, Kocaelispor kulübünün tüm yetkilerini elinde bulundurur. Kocaelispor için çalışır ve en iyisini karar verir. Ancak bu yönetime gayri resmi kurumlar asla ve asla etki edemez. Dışarıdan hiçbir kimse, bir talimat bir istekte bulunamaz. Taraftar olsun, yönetim dışı insanlar olsun, buna gücü yetmez. Kocaelispor yönetimi bu şekilde çalışırsa, başarıya daha kolay ulaşmış oluruz.


BAŞARISIZLIĞA GÖNLÜM EL VERMİYOR

Türk futbolunda önemli bir yer edinmiş, 2 defa Türkiye Kupası`nı kazanmış ve köklü bir tarihe sahip olan Kocaelispor`un, aşağılara doğru ilerlemesine gönlüm el vermiyor. Ben Kocaeli`nin Valisi isem, bu vilayetin Valisi isem, Kocaelispor`a da katkım olmalı. Sanmayın ki sadece yemeğe, maça gelmekle kalıyorum. Günün birçok saatinde Kocaelispor`un yararlarını düşünüyorum. Diğer işlerim olduğunda ise yardımcılarımı görevlendiriyorum.


FUTBOLCULARA ÖDEME YAPACAĞIZ

Bu takım için mücadele eden ve canını dişine katarak elinden geleni yapan futbolcu arkadaşlarımıza, önümüzdeki günlerde kendilerini rahatlatmak adına ödeme yapacağız. Şuanda bir kaynak arayışı içerisindeyiz. 10-15 gün içinde bu kaynağı bulacağımıza inanıyoruz. Futbolcu kardeşlerimizin maddi sorunlarına çözüm bulup, onları kısa bir süreliğine de olsa rahatlatmak için bu ödemeyi yapacağız. Ancak biraz sabırlı olsunlar.


ANKARA`DAN 3 PUANLA DÖNÜN

Size yapacağımız ödemeler sanmayın ki Pursaklar maçını kazandığınız taktirde yapılacak. Kaybederseniz de o ödemeler yapılacak. Ancak Kocaelispor`un ve siz futbolcuların marka değerini yükseltmek, maçları kazanmaktan geçer. Sizden isteğim, Pursaklar maçından 3 puanla dönmeniz. Sahada çok iyi mücadele ederek, o maçı kazanın. Hem Kocaeli halkını, hem de bizleri sevindirin. Sizlere güvenimiz sonsuzdur. Sizlere başarılar diliyorum.

Kaynak : http://www.bizimkocaeli.com/Spor/kocaelispor/35013-kocaelispora-vali-dopingi.html
Okunma :2875