Kocaelispor 2-0 Balıkesirspor
 
  Kocaelispor 2-0 Balıkesirspor   

TARAFTAR MUHTEŞEMDİ
Çanakkale Dardanel`den bir puan alarak seri başlatan Kocaelispor, bu seriyi sekiz haftatdır sürdürüyordu. Konya Torku Şekerspor`un ardından Balıkesirspor`u konuk eden yeşil siyahlı ekibimiz fırtına gibi esti. Maça tutuk başlayan Kocaelispor, ilk on dakikada rakibin sert futbolu karşısında yıldı. Karşılaşmanın hakemi Mehmet Efe`nin rakibin sert oyununa prim tanıması işimizin zor olacağının göstergesiydi.


NET FIRSATLAR KAÇTI

Rakibin sert futbolu karşısında yılmayan Kocaelispor, Serdar Topraktepe ile gelişen atakta, Gökhan Meral`in fırsatçılığı ile 22. dakikada öne geçti. İlk yarı bu skorla son buldu. Karşılaşmanın ikinci yarısında Balıkesirspor beraberlik golünü bulmak için risk almaya başladı. Kocaelispor ise geliştirdiği kontra ataklarla tehlikeler yarattı. Onur Türk, Serdar Topraktepe ve Ali Bayraktar net fır satları kullanamadı.

 

 


SERDAR NOKTAYI KOYDU

Karşılaşmanın son 10 dakikalık bölümünde Balıkessirspor doldur boşalt yaparken, Kocaelispor kazandığı toplarla rakip kaleye hızlı hücumlar yaptı. Karşılaşmanın 90. Dakikasında Bilal Çalışkan soldan taşıdığı topu Serdar`a aktardı. Kaptan da topu ağylara gönderdi. Müsabakayı 2-0 kazanan Kocaelispor, seriyi sürdürürken puanını 13`e çıkardı ve bir basamak üste çıkarak 13. Sıraya yerleşti.
Okunma :4499