Kocaelispor Forum
Kocaelispor Forum
Kocaelispor Forum
Anasayfa | Ayarlar | Kayıt | Etkin konular | Üyeler | Ara | SSS
Skor Tahmin | İlk11 | Kişisel Mesaj | Müzik
 All Forums
 Ana Forumlar
 KOCAELİSPOR GÜNDEM ( ANA FORUM )
 31.Kocaelispor - Çorumspor 0:2

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Boyut:
UserName:
Password:
Biçem:
Biçem: KoyuItalikAltı ÇiziliStrikethrough Sola dayalıOrtalanmışSağa dayalı Horizontal Rule Hyperlink EkleEmail EkleResim Ekle Kod ekleAlıntı EkleListe Ekle YouTube videosu ekle
Video Ekle: Google videoYoutubeFlash movie Metacafe videomySpace videoQuicktime movieWindows Media videoReal Video

Mesajınız:

* HTML Kodları Kapalı
* Forum Kodları Açık
Smilies
Smile [:)] Big Smile [:D] Cool [8D] Blush [:I]
Tongue [:P] Evil [):] Wink [;)] Clown [:o)]
Black Eye [B)] Eight Ball [8] Frown [:(] Shy [8)]
Shocked [:0] Angry [:(!] Dead [xx(] Sleepy [|)]
Kisses [:X] Approve [^] Disapprove [V] Question [?]

T O P I C    R E V I E W
Recep Duymaç Posted - 19 March 2017 : 16:18:22
Kendi evimizde 26 Mart Pazar saat 15 de Çorum ile kar#351;#305;la#351;#305;yoruz bu zor maç#305;da kazanal#305;m çok zor maç kazanmak için y#305;rt#305;n#305;rsak kazan#305;r#305;z
Allah yard#305;mc#305;m#305;z olsun bak#305;n ne kadar sinirli toplum olduk bir can giiti 3 yaral#305; var bu kin kime çok yaz#305;k vefat eden karde#351;imize Allahtan rahmet diliyorum ruhuna el fatiha.
3   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
Recep Duymaç Posted - 27 March 2017 : 09:40:12
Kendi evimizde hep puan kayıplarıyla yok oluyoruz çok yazık.
Recep Duymaç Posted - 26 March 2017 : 10:45:37
Hiç yüzünden vefat eden genç kardeşime Allahtan rahmet diliyorum ailesine baş sağlığı diliyorum ruhuna el fatiha okuyarak gönderiyorum
Kocaelispor için her maç aynı önemde her maçı yırtınarak içerde deplasmanda kazanmak zorundayız Allah yardımcımız olsun.
Emre Demir Posted - 25 March 2017 : 02:57:36

bu haftaki "kulübümüzün sakini degil, sahibiyiz!" temali aci hatira biletlerimizde geçen hafta deplasman yolunda katledilen taraftarimiz serhat boz için basimiz sagolsun ibaresine yer verdik. merhuma bir kez daha allah'tan rahmet diler; telefon, faks, medya ve sosyal medya araciligi ile acimizi paylasan herkese tesekkür ederiz.
1966'dan beri aci ve tatli hatiralara sahip kocaelispor tarihimizde benzer bir hadisenin bir daha asla yasanmamasi, camiamizin tek bir mensubunun burnunun dahi kanamamasi icin tüm taraftarlarimizi birbirimize karsi sagduyu ve saygi ile hareket etmeye; maclarda düzeni saglayacak olan kanun ve talimatlara riayet etmeye; bu düzeni saglamak icin caba gösterecek olan emniyet ve özel güvenlik personeline engel degil, destek olmaya davet ederiz.
kadin/erkek, genc/yasli, isci/memur/esnaf/ögrenci; cinsiyet-yas-sinif-zümre-siyasi düsünce ayirt etmeksizin tüm taraftarlarimizi "kulübümüzün sakini degil, sahibi olmak icin" esleriyle, cocuklariyla; sevgilileri, agabeyleri, kardesleriyle ismetpasa tribünlerinde bir olmaya, birlik olmaya davet ediyoruz.

kocaelispor yönetim kurulu

Kocaelispor Forum © Korfez.Org 1996 - 2011 Sayfa başına git
 Image Forums 2001 Snitz Forums 2000